Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Конференція «Актуальні питання психіатричної та наркологічної допомоги в Україні та світі. Особистісно-орієнтована психотерапія»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Актуальні питання психіатричної та наркологічної допомоги в Україні та світі. Особистісно-орієнтована психотерапія». Захід присвячений 25-річчю з дня заснування ПВНЗ «Київський медичний університет».

Науково-практична конференція відбудеться 20 жовтня 2017 р., м. Київ, вул. Гетьмана, 6 (Конгрес-хол готелю «Космополіт»).

Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ та НАМН України, які проводитимуться у 2017 р.

До участі у роботі конференції запрошуються: психіатри, наркологи, психотерапевти, психологи, лікарі сімейної практики, терапевти, педіатри, співробітники наукових установ, кафедр, магістри, аспіранти, докторанти та всі зацікавлені у тематиці заходу.

Головні науково-практичні напрями конференції:

-                     новітні підходи до впровадження в медичну практику нових та вдосконалення існуючих психофармакологічних засобів, немедикаментозних методів лікування психічних та поведінкових розладів;

-                     гіпнотерапія в сучасній клінічній практиці сімейного лікаря;

-                     інноваційні технології лікування депресії, психогенних соматичних розладів та інших наслідків конфлікту на Сході  України;

-                     концептуальні напрямки оптимізації підходів щодо надання психологічної та психотерапевтичної допомоги різним групам населення;

-                     удосконалення напрямів та підходів з надання допомоги з проблем хімічної (алкоголізм, наркоманія, токсикоманія та інші) та нехімічної (ігроманія, комп’ютероманія та інші) залежностей;

-                     оптимізація терапевтичного середовища, терапевтичного альянсу та комплайєнсу при лікуванні психічних розладів;

-                     світовий досвід психіатричної, психотерапевтичної та наркологічної допомоги.

У рамках заходу світові лідери психіатрії та психотерапії ділитимуться досвідом, сучасними методиками надання психотерапевтичної допомоги пацієнтам з психосоматичними розладами.

Деталі дивіться у  інформаційному листі тут. Чекаємо на вас!