Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Конференція «Актуальні питання психіатричної та наркологічної допомоги в Україні та світі. Особистісно-орієнтована психотерапія»!

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі науково-практичної конференції «Актуальні питання психіатричної та наркологічної допомоги в Україні та світі. Особистісно-орієнтована психотерапія». Захід присвячений 25-річчю з дня заснування ПВНЗ «Київський медичний університет».

Науково-практична конференція відбудеться 20 жовтня 2017 р., за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 175 (Бізнес-центр «Кристал»). Початок о 9:00.

Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ та НАМН України, які проводитимуться у 2017 р.

До участі в роботі конференції запрошуються: психіатри, наркологи, психотерапевти, психологи, лікарі сімейної практики, терапевти, педіатри, співробітники наукових установ, кафедр, магістри, аспіранти, докторанти та всі зацікавлені фахівці в даній тематиці.

Увага! На пленарному засіданні заплановані доповіді фахівців Європейського товариства гіпнозу в медицині (ESH).

Програму заходу та умови участі ви можете переглянути тут.