Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

КМУ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ ПОСОЛЬСТВА ЯПОНІЇ ТА ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ООН

IMG_0388 — копия12 квітня у стоматологічному  корпусі Київського медичного університету відбулася зустріч, присвячена результатам реалізації в університеті проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні», в якій брали участь Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В. п. Шігекі Сумі, директор ПРООН в Україні Ян Томас Хімстра, другий секретар посольства Японії в Україні Коджі Цуцуі, керівник проекту «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб України» Руслан Федоров, спеціаліст з питань працевлаштування ПРООН Олександра Целіщева, координатор грантів ПРООН Микола Смирнов та менеджер з комунікації ПРООН Олеся Парно.

Київський медичний університет на заході представляли президент Олександр Поканевич, в.о. ректора Борис Івнєв, проректор з міжнародних зв’язків Андрій Павлюченко, координатор проекту від КМУ, пров. спеціаліст відділу розвитку та інновацій Костянтин Балашов, а також фахівці, які є безпосередніми учасниками проекту: в.о. фінансового директора Лариса Маковеєва, доцент кафедри анатомії Наталія Ковальчук, лікарі стоматологічного центру «Університетський».

Захід розпочався з відвідування стоматологічних кабінетів, де члени делегації мали нагоду поспілкуватися з консультантами-стоматологами, які працюють в Університеті в межах проекту, та подивитися на сучасне обладнання, закупівля якого була співфінансована  Урядом Японії, ПРООН та КМУ. Делегація відвідала відділення терапевтичної й ортопедичної стоматології та кабінет променевої діагностики.

Після презентації про результати та особливості реалізації проекту в Університеті, яку зробив президент КМУ Олександр Поканевич,  сторони обмінялися думками про необхідність проектів соціальної відповідальності та перспективи продовження допомоги  тимчасово переміщеним особам в Україні. Детальніше Ви можете подивитися тут https://www.youtube.com/playlist?list=PLzZjH3HBXfjo9imzQl6Zkn9CDT541UaoG

Також читайте твіти Яна Томаса Хімстра тут