Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

КМУ УАНМ привітав БДМУ з 70-річчям!

З нагоди 70-річчя Буковинського державного медичного університету його поздоровили міжнародні партнери з Грузії, Румунії, Молдови, Узбекистану та багато інших. Від нашого Університету теплі слова привітання передали ректор Туманов В.А. та президент Поканевич О.В.

На фото зліва направо:Проданчук М.Г. — Директор наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І.Медведя МОЗ України. Анатолій Іванович Гоженко — Директор ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту МОЗ України», ректор КМУ УАНМ Туманов В.А., президент КМУ УАНМ Поканевич О.В. та декан стоматологічного факультету БДМУ Білоокий В.В.