Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

КМУ розширює кількість баз для проходження інтернатури в Одесі. Партнером став Медичний дім Odrex!

Odrex

Унікальна пропозиція для лікарів-інтернів!!!

Київський медичний університет надалі розширює географію приватних клінік як баз стажування для лікарів-інтернів в Одесі!
Майбутні лікарі інтерни Київського медичного університету матимуть чудову можливість проходити заочну частину інтернатури у Медичному домі «Odrex». http://odrex-med.com/

Медичний дім «Odrex» — це провідна багатопрофільна приватна клініка Одеси, створена з урахуванням успішного досвіду світової медицини для надання професійної медичної допомоги дорослим і дітям.
Уже сьогодні Медичний дім «Odrex» надає унікальну пропозицію проходження заочної частини інтернатури за 1 грн./міс. тим, хто мріє бути хірургом або невропатологом. Щоб скористатися цією можливістю лікарям-інтернам потрібно успішно пройти співбесіду з фахівцями клініки. Контакти 093 461 46 45, 093 002 77 52.