Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

КМУ підтримує науку. Конкурс молодих вчених!

1231321_1

17 березня 2017 року відбулося заслуховування робіт молодих вчених, які були визнані кращими на наукових заходах кафедр, для подальшого включення кращих робіт до науково-практичних конференцій Київського медичного університету.

Захід організовано Науковим товариством молодих вчених. Проректор з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., проф. Доан Світлана Іванівна привітала всіх учасників із започаткуванням нового формату наукових заходів, а також акцентувала увагу на тому, що наукова робота сьогодні є необхідною складовою формування висококваліфікованого фахівця та відкриває нові можливості для самореалізації. Голова наукового товариства молодих вчених к.мед.н., доц. Абілова О.І. розповіла про умови конкурсу і побажала всім молодим науковцям успіху.

Представлені на конкурсі роботи оцінювались за наступними  критеріями: зміст доповіді, оформлення презентації, рівень викладу матеріалу та за голосами присутніх. Усі наукові доповіді були змістовними, цікавими, вражали своєю оригінальністю, науковою новизною, високим рівнем викладу матеріалу та були присвячені актуальним і сучасним питанням медицини. Захід пройшов в творчій та приємній атмосфері, тож у всіх присутніх залишилися не тільки позитивні враження від наукового заходу, а й нові цікаві знання.

У результаті заслуховування  виявлено три фіналісти:

Костенко Тетяна Павлівна «Європейський досвід використання гомеопатії при побічній дії хіміотерапії і променевої терапії раку»  (науковий керівник: к.мед.н., доц. Козименко Тамара Миколаївна відповідальна за навчальну дисципліну «гомеопатія», кафедра фітотерапії, гомеопатії та біоінформаційної медицини);

Гусинін Павло Валерійович «Раціональність застосування β-блокаторів при гострих коронарних станах» (науковий керівник: асистент кафедри фармакології, патофізіології, клінічної фармакології і фармації, технології ліків Юсько Н.О.);

Ярмоленко Марія Ярославівна «Пластичність мозку та її роль у реабілітації хворих із захворюваннями ЦНС (науковий керівник: д.мед.н. Сергієнко А.В., доцент кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини).

Усім фіналістам буде надано можливість виступити на науково-практичних конференціях національного рівня. Київський медичний університет підтримує потяг молодих вчених до науки і завжди радий підтримати науковців!