НОВИНИ | Всі Новини
КМУ на Марзєєвських читаннях 2018!

11-12 жовтня 2018 р. студенти ПВНЗ «Київський медичний університет» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Гігієна та екологія» відвідали щорічний медичний форум «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки. XIV Марзєєвські читання», яку проводив ДУ «Інститут громадського здоров’я України ім. О.М.Марзєєва» НАМН України. Відвідати науково-практичну конференцію висловили бажання не тільки українські, але й іноземні студенти.
На медичному форумі студенти мали нагоду отримати сучасну інформацію щодо стану громадського здоров’я в Україні, актуальних питань з впровадження нормативної бази Евросоюзу в Україні для забезпечення санітарно-епідеміологічного добробуту населення, впровадження нормативно-правових актів системи охорони громадського здоров’я, гігієнічних, медичних та психологічних аспектів стану здоров’я дитячого населення та студентської молоді. Студентам було надано можливість не тільки ознайомитись з науковими дослідженнями в сфері гігієни та екології, проте й прийняти активну участь в секційних засіданнях при обговоренні доповідей.
На науково-практичній конференції Київський медичний університет був представлений науковими дослідженнями співробітників кафедри профілактичної і соціальної медицини, мікробіології та епідеміології:

• Баєва О.В. Екологічний “Аудит в системі забезпечення еколого-гігієнічної безпеки населення”.
  • Пятниця-Горпинченко Н.К., Слободкін В.І., Тарасова Н.М., Клименко Г.В. “Стан здоровʼя студентів вищих медичних навчальних закладів: медико-соціальні та гігієнічні аспекти проблеми”.

Закликаємо до наукового пошуку та активного дослідницького життя всіх студентів, інтернів, клінордів, аспірантів КМУ! За вам-майбутнє медичної науки.