Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Київський медичний університет зустрічає лікарів/провізорів-інтернів

1 серпня об 11.00 годин у залі Національної медичної бібліотеки (адреса: м. Київ, вул. Л. Толстого, 7) відбудеться зустріч лікарів/провізорів-інтернів, що вступили до інтернатури у 2017 р., з їх наставниками – вченими, висококваліфікованими авторитетними спеціалістами Київського медичного університету та баз стажування.

На заході Президент Поканевич О.В. ознайомить лікарів-інтернів з унікальними можливостями інтернатури КМУ, з вітальним словом виступатиме ректор Івнєв Б.Б.

Проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Доан С.І. та завідувач відділом інтернатури Лихогра І.П. ознайомлять з умовами навчання в інтернатурі КМУ.

У заході братимуть участь завідувачі клінічних кафедр, відповідальні за інтернатуру та представники приватних клінік. ММ «Добробут», ТОВ «Борис», ММ «Доктор Сем», ТОВ «ЛІСОД», МЦ «Spizhenko Clinic», МЦ «Сіті Клініка», МК  «Іlaya», МЦ «Академія здоров’я людини», МК «Євродерм», ММ «Into-Sana», МК «Хелсі Тонзіліс», МД «Odrex», Мережа «Люксоптика», мережі аптек «Віталюкс».