Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Київський медичний університет запрошує на курси підготовки до ЗНО!

Шановні абітурієнти 2018 року вступу та батьки! До вашої уваги наступна інформація: в 2018 році МОН планує ввести прохідний бал по кожному серифікату ЗНО 150 балів! Це доволі високий бал, треба дуже наполегливо готуватися до складання ЗНО.
Київський медичний університет запрошує на курси підготовки до ЗНО!
Вже багато років ми готуємо абітурієнтів до вступу до вищих медичних навчальних закладів. Шанс вступити після курсів майже 100 %.
Предмети: українська мова та література, біологія, хімія, історія України.
Запис на курси щомісячно! Досвід викладання більше 20 років!

Деталі за телефоном 067 606 38 36 (завідувач курсами Кірик Тамара Вікторівна), 044 606 38 36 (навчально-методичний центр Університету).

Для запису на курси просимо звернутися до навчально-методичного центру Університету:
тел.: 044 234 99 01, м. Київ, вул. Льва Толстого, 9. При собі мати паспорт, код ІНН, одне кольорове фото.