Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНИВЕРСИТЕТ – УЧАСНИК УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОГО СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА.

IMG_5909_208 вересня Київський медичний університет в особі Президента Олександра Поканевича взяв участь у третьому засіданні Підкомісії з питань співробітництва у галузі медицини Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, яке відбулося у МОЗ України.

Сторони в особі заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика та заступника Міністра NHFPC Ван Пейань підписали Протокол засідання Підкомісії, де засвідчили продовження тісних українсько-китайських відносин стратегічного партнерства у напрямах:

– охорони та збереження здоров’я літніх людей, матері та дитини;

– співробітництва у галузі розвитку медичної науки та підготовки медичних кадрів;

– співробітництва у галузі розвитку в Україні традиційної китайської медицини;

– реалізації спільних медичних проектів у рамках реалізації ініціативи «Економічний пояс Великого шовкового шляху»: налагодження обміну інформацією в сфері інфекційних та неінфекційних захворювань, розвитку спільних наукових досліджень в охороні здоров’я.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я Романа Ілика, для України є дуже важливим зміцнення зв’язків та розвитку програм обміну досвідом між країнами, розпочатих ще під час перших двох засідань Підкомісії з питань співробітництва в охороні здоров’я.

За цей час був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між МОЗ України і Держадміністрацією КНР та створена Координаційна рада у сфері традиційної китайської медицини (2013 рік), підписаний Меморандум про співробітництво між Всеукраїнською Асоціацією Східної Медицини і Всесвітньою Федерацією об’єднань традиційної китайської медицини (2015 рік), триває робота стосовно концепції пілотного проекту зі створення в Україні лікувального центру з можливостями застосування традиційної китайської медицини.

Четверте засідання Підкомісії за попередніми домовленостями відбудеться у 2018 році в КНР. Детальну інформацію ви можете подивитися на сайті МОЗ України (moz.gov.ua).