Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Київський медичний університет УАНМ створить філію в Польщі

szpital_knurow_wspolpracaУ липні 2015 р. КМУ УАНМ отримав лист від старости м. Глівіце Вольдемара Домбека (Силезія, Польща), в якому дається згода на створення філії КМУ на базі повітового шпиталю м. Кнурова. Таким чином, наш університет стане першим серед медичних вищих навчальних закладів України, який матиме філію закордоном.

В результаті цієї діяльності студенти КМУ УАНМ отримають унікальну можливість слухати окремі дисципліни у країні, що належить до Європейського Союзу, залишаючися в межах одного університету.

Як зазначив п. Вольдемар Домбек "Ми також раді, що це партнерство є прикладом переконань Європейського Союзу в галузі освіти. Ми віримо, що це зробить Україну ближчою в інтеграції з Європейським Союзом. Крім того, ми будемо і надалі підтримувати всі зусилля в освітній галузі, спрямовані на поглиблення співпрацю між ЄС та Україною. Ця співпраця сприятиме оптимальному використанню ресурсів обох установ для вирішення найважливіших питань в наших місцевих громад".
Starosta-Gliwicki-Poland-KMU_Branch_S (1)