Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Київський медичний університет розпочинає співпрацю з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.

19 липня 2017 р. відбулася зустріч керівництва Київського медичного університету з проректором з науково-педагогічної роботи (з міжнародного співробітництва) к.фіз-мат..н., проф. Назировом Заріфом Фятіховичом та деканом медичного факультету, д.мед.н., проф. Ігорем Вікторовичем Белозоровим.

На зустрічі обговорено питання співпраці у підготовці конкурентоздатних спеціалістів на національному та міжнародному ринку праці на післядипломному рівні.

Київський медичний університет ознайомив гостей з абсолютно новим, унікальним підходом до підготовки лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, докторів філософії та докторів наук. Цей особливий підхід полягає у залученні до навчання фахівців таких приватних медичних закладів, як «Борис», Doctor Sam, ММ «Добробут», СтоматЦентр «Університетський», ,«Євродерм» «Лісод», «ISIDA», «Оберіг», «СітіКлініка», ILAYA, «Spizhenko Clinic», МЦ «Into-Sana» (Київ, Одеса), Медичний дім «Odrex» (Одеса) та ін. Знання та досвід спеціалістів найкращих в Україні закладів охорони здоров’я, сучасне обладнання – запорука вдосконалення практичних знань, умінь та навичок майбутніми лікарями, провізорами. Крім того, навчаючись у Київському медичному університеті  лікарі-інтерни, клінічні ординатори отримують можливість працевлаштування в провідних приватних закладах охорони здоров’я.