Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Київський медичний університет продовжує співпрацю із ВООЗ

vooz020920171Київський медичний університет продовжує співпрацю з Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Київський медичний університет продовжує співпрацю з Всесвітньою організацією охорони здоров’я.  31 серпня відбулася зустріч Президента Поканевича О. В., ректора  Івнєва Б.Б., проректора з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Доан С.І. та інших провідних вчених Університету з представниками Європейського бюро ВООЗ — Niyazi Cakmak Team Lead (Іmmunization System Strengthening) Vaccine Preventable Diseases and Immunization Programme division of Communicable Diseases and Health Security, та Українського офісу ВООЗ — Vusala Allahverdiyeva, MD, Technical Officer Vaccine Preventable Diseases and Immunization WHO Country Office in Ukraine, незалежним експертом з питань вакцинопрофілактики Моісеєвою Г.В.

Під час зустрічі обговорено кризовий стан з вакцинопрофілактики. В Україні один із найнижчих рівнів охоплення щепленнями, стрімко зростає захворюваність на кір, паротит, вітряну віспу та ін., діти помирають від тих інфекцій, що можна було попередити вакцинацією.

Ситуація потребує нагальних змін. Київський медичний університет включається до вирішення важливої справи — формування певного розуміння, правильного ставлення до щеплень у медичних працівників, батьків. Сьогодні важливо озброїти медичних працівників знаннями, щоб у нашій країні було більше поборників вакцинації. Надалі намічено ключові завдання та розробка плану подальших дій.

Зустріч завершилася відвідуванням Національної наукової медичної бібліотеки.