Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Київський медичний університет на Першому футбольному турнірі А.В. Дем’яненка

230318На території Дарницького району на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» відбувся перший турнір за призи колишнього гравця «Динамо» (Київ) та збірної СРСР, віце-чемпіона Європи 1988 року, Заслуженого майстра спорту СРСР – Анатолія Васильовича Дем’яненка.

У змаганнях взяли участь 12 команд, які складаються з гравців 2010 року народження із Києва, Харкова, Черкас та Ніжина.

Київський медичний університет #KyivMedicalUniversity завжди підтримує спорт та талановиту молодь, тому виступив спонсором турніру.

У фіналі змагались  «Металіст» (Харків) та «Локомотив» (Київ). З рахунком 3:1 переможцями турніру стала команда «Локомотив».

Київський медичний університет й надалі підтримуватиме спорт та культурний розвиток  молоді. Сподіваємося, що улюблена гра мільйонів стане гарною запорукою здоров’я юних українців та виховуватиме у підростаючому поколінні справжню волю до перемоги!

Відео-сюжет Марс-ТВ та інтерв’ю з організаторами дивіться тут.