Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

IMG-0697Київський медичний університет долучається до вирішення питань вакцинації в Україні. 24 квітня у межах Європейського тижня імунізації,  відбувся Форум, організований Європейським бюро ВООЗ, з питань імунізації для медичної спільноти з залученням лідерів думок. Форум став платформою для побудови консолідованого підходу відповідно до мети, цілей і завдань Європейського плану дій щодо вакцинації на 2015-2020 роки.  З цікавою проблемною доповідю виступив д-р Ч. Ніязі (ВООЗ).

Активну позицію в цьому питанні займає і Київський медичний університет, так під час Форуму проф., д. мед. наук, проректор з наукової роботи та післядипломної освіти Доан Світлана Іванівна виступила з важливими пропозиціями щодо підвищення обізнаності медичної спільноти та батьків в питаннях імунізації.

Це був дуже важливий, корисний і плідний захід. Але по закінченню форуму робота співробітників Університету в цьому напрямі не закінчується. Лише щоденна активна участь і виховання розуміння ролі вакцинації починаючи зі студентства, приведуть до того, що ми досягнемо 95% рівня охоплення щеплення тих, хто її потребує, та подолаємо вакцино керовані інфекції.