Київський медичний університет – учасник українсько-китайського стратегічного партнерства.

08 вересня Київський медичний університет в особі Президента Олександра Поканевича взяв участь у третьому засіданні Підкомісії з питань співробітництва у галузі медицини Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, яке відбулося у МОЗ України.

Сторони в особі заступника Міністра охорони здоров’я України Романа Ілика та заступника Міністра NHFPC Ван Пейань підписали Протокол засідання Підкомісії, де засвідчили продовження тісних українсько-китайських відносин стратегічного партнерства у напрямах:

• охорони та збереження здоров’я літніх людей, матері та дитини;
  • співробітництва у галузі розвитку медичної науки та підготовки медичних кадрів;
  • співробітництва у галузі розвитку в Україні традиційної китайської медицини;
  • реалізації спільних медичних проектів у рамках реалізації ініціативи «Економічний пояс Великого шовкового шляху»: налагодження обміну інформацією в сфері інфекційних та неінфекційних захворювань, розвитку спільних наукових досліджень в охороні здоров’я.

За словами заступника Міністра охорони здоров’я Романа Ілика, для України є дуже важливим зміцнення зв’язків та розвитку програм обміну досвідом між країнами, розпочатих ще під час перших двох засідань Підкомісії з питань співробітництва в охороні здоров’я.

За цей час був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між МОЗ України і Держадміністрацією КНР та створена Координаційна рада у сфері традиційної китайської медицини (2013 рік), підписаний Меморандум про співробітництво між Всеукраїнською Асоціацією Східної Медицини і Всесвітньою Федерацією об’єднань традиційної китайської медицини (2015 рік), триває робота стосовно концепції пілотного проекту зі створення в Україні лікувального центру з можливостями застосування традиційної китайської медицини.

Четверте засідання Підкомісії за попередніми домовленостями відбудеться у 2018 році в КНР. Детальну інформацію ви можете подивитися на сайті МОЗ України (moz.gov.ua).

[slideshow_deploy id=’2880’]

22.09.2016
БЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 28 березня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Березня 2024
БЕР
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Запрошуємо випускників закладів вищої медичної освіти на екскурсію до нашого багаторічного партнера, провідної мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»! Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 28 березня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
27 Березня 2024
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.