Київський медичний університет на міжнародній виставці Медвін “Стоматологія”

У приміщенні ВЦ «КиївЕкспоПлаза» з 5 по 7 вересня 2018 р. традиційно відбулася виставка Медвін «Стоматологія», у якій брали участь провідні вітчизняні та світові виробники стоматологічних матеріалів, інструментарію та обладнання. Під час заходу, який є важливою подією в галузі стоматології, проходять лекції та майстер-класи з залученням фахівців різних напрямів.

Співробітники кафедри терапевтичної стоматології Університету (завідувач кафедрою д.мед.н., доц. Копчак О.В.) взяли активну участь у роботі виставки:

• представлені інформаційні матеріали відвідувачам щодо переваг освіти в Київському медичному університеті;
• проведені переговори з представниками стоматологічних компаній «B&B Dental» та «Dentsply Sirona» щодо взаємної співпраці, спрямованої на вдосконалення теоретичної підготовки та практичних навичок у студентів та лікарів-інтернів (безкоштовні лекції та майстер-класи).
• отримані інформаційні матеріали про новітні технології та розробки в сфері стоматології, що можуть бути використані для покращення навчального процесу.

Результатом співпраці співробітників кафедри терапевтичної стоматології, кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії (зав. кафедри д.мед.н., проф. Дорошенко С.І.) та компанії Dentsply Sirona (на чолі з менеджером з клінічного навчання Докашенко О.В.) стала можливість безкоштовної участі студентів 4 та 5 курсів у ІІ Міжнародному Стоматологічному Конгресі Dentsply Sirona World, що відбудеться 21-23 вересня 2018 з онлайн-трансляцією в Україні.

[slideshow_deploy id=’4193’]

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024