Київський медичний університет бере участь в міжнародному семінарі «Розлади психічного здоров’я»

21-23 листопада в Українському науково-дослідному інституті соціальної та судової психіатрії та наркоманії Міністерства охорони здоров’я України в м. Києві проходить міжнародний семінар «Розлади психічного здоров’я» (mhGAP-IG in Pre-Service Education Workshop). Семінар проходить за підтримки UNA (Ukraine-Norway-Armenia) у співробітництві з ВООЗ.

У семінарі беруть участь провідні фахівці з проблем психічного здоров’я: науковці та лікарі-практики з України, Норвегії, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, зокрема представник від ВООЗ Норвегія доктор Daniel Chisholm, Doctor Neerja Chowdhary (Департамент психічного здоров’я та вживання психоактивних речовин ВООЗ), doctor Norbert Skokauskas.

Метою цього семінару є об’єднання осіб, які приймають рішення та мають відношення до вирішення проблем, що стосуються психічного здоров’я, зокрема представників вищих навчальних закладів (навчання майбутніх лікарів, післядипломна освіта, підготовка середнього медичного персоналу, підготовка працівників соціальної сфери) для обговорення питання впровадження оновленої версії настанов з питань психічного здоров’я.

Обговорювалась актуальність підготовки та проведення тренінгів щодо психічного та психологічного розвитку дітей та підлітків, поведінкових розладів. Від Київського медичного університету участь у роботі семінару взяли: ректор, проф., д. мед.н. Івнєв Борис Борисович та завідувач кафедрою неврології, психіатрії, рефлексо- та мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини, д.мед.н. Копчак О.О. Даний семінар надає широкі перспективи для встановлення міжнародних зв’язків, можливостей для співробітників, студентів, лікарів-інтернів, аспірантів Київського медичного університету щодо міжнародного співробітництва з питань діагностики та лікування розладів психічного здоров’я.

БЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 28 березня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Березня 2024
БЕР
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Запрошуємо випускників закладів вищої медичної освіти на екскурсію до нашого багаторічного партнера, провідної мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»! Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 28 березня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
27 Березня 2024
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.