Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Кафедра дитячих хвороб запрошує всіх студентів до участі в роботі педіатричного студентського наукового товариства!

CHT

Досліджуйте! Розвивайтеся! Створюйте нове знання!

Кафедра дитячих хвороб запрошує всіх студентів до участі в роботі педіатричного студентського наукового товариства.

Студентське наукове товариство (СНТ) — це унікальна організація, яка формується з активних і цілеспрямованих студентів, яких об'єднує любов до науки і пристрасть до відкриттів.

Ми пропонуємо Вам здійснювати з нами дивовижні відкриття і цікаві дослідження. Наш професійний колектив допоможе Вам придбати нові і корисні навички в обраній Вами професії. Заняття наукою — це чудовий майданчик для реалізації ідей і розкриття здібностей. Це місце, де кожен знайде для себе цікаве заняття. Ще будучи студентами, Ви зможете публікувати свої наукові роботи в кращих педіатричних журналах України і навіть закордонних.

За час роботи в СНТ Ви:
- зрозумієте всі тонкощі науково-дослідницької діяльності, сутність і специфіку якісної наукової роботи;
- отримаєте можливість реалізувати свої ідеї і проекти;
- знайдете свій дослідницький фокус.

Завдяки навичкам, отриманим в науковому товаристві, навчання в Університеті буде даватися легко і комфортно, а якість ваших робіт виросте в рази.

Педіатричне наукове товариство — це вірні друзі, єдина і згуртована команда, яка з радістю прийме до себе нових дослідників.

Стати членом СНТ можна, відправивши повідомлення на електронну адресу: a.zaslavska@kmu.edu.ua

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НАУКУ! СТАНЬТЕ ЧЛЕНОМ СНТ!