Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

іридодіагностика

irido КУРСИ ІНФОРМАЦІЇ ТА СТАЖУВАННЯ ПО ІРИДОДІАГНОСТИКИ

Метою курсу інформації і стажування з іридодіагностики є удосконалення вміння та навичок експрес-діагностичного методу, який дозволяє забезпечити доклінічне захворювання, індикацію надбаних та спадкових захворювань людини, заснованих на оцінці адаптаційно-трофічних змін райдужної оболонки.

Для досягнення цієї мети до програми входять розділи, які передбачають іридологічні знання загальних та виключно локальних змін райдужки пристосувального характеру, які формуються під впливом вегетативної нервової системи та регулюються відповідними центрами мозку. Іридоскопічно це відображається у вигляді структурних, рефлекторних, хроматичних та токсико-дістрофічних змін.

Вміння оцінити сукупність цих змін дозволяє встановити місце знаходження патологічного вогнища, тобто визначити неспеціфічну топічну діагностику захворювань.

У процесі навчання особлива увага приділяється перш за все комплексній оцінці стану здоров'я людини, її конституційним особливостям, вмінню аналізувати іридологічні симптоми з обрахуванням дифференціонування не тільки іридознаків, але і окремих проекційних зон на райдужній оболонці ока.

Лекції та практичні заняття проводяться за допомогою комп'ютерних навчальних посібників з Іридодіагностики (1.“Іридогенетичні симптоми“, 2.“Іридогенетичні синдроми».) щільової лампи та слайдотеки з іридодіагностики.

Базовий модуль становить — 12 годин.

Модульні заняття 1 та 2 представлені темами спеціальної іридодіагностики по 36 годин кожного.

Докладніше інформація та запис за телефоном: (044)234-25-84, 288-03-29