Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТУРНІР «БРЕЙН – РІНГ»

19 грудня 2016 року на кафедрі дитячих хвороб Київського медичного університету з успіхом відбувся студентський турнір брейн-рінг.

2В інтелектуальному змаганні брали участь студенти четвертого, п'ятого і шостого курсів. До назви команди студенти підійшли з креативом і представили журі наступні: «Неврит сідничного нерва», «Ескулап», «Пост людина» і «Діти Гіппократа».
Розташувавшись за червоним і зеленим столами, командам була дана хвилина на обговорення питання.
Достатня підготовка студентів з базових дисциплін дозволяла гравцям, недовго радячись, давати правильну дострокову відповідь.
34

Вболівальники, розташувавшись в залі, підтримували свою команду не лише жаркими оплесками та кричалками, але і заздалегідь підготовленими плакатами.
56По закінченню турніру всі учасники отримали в подарунок свіжий номер журналу «Здоров'я дитини», прочитавши який, вони зможуть ще більше поліпшити свої знання в області педіатрії.
78

Заслуженими переможцями змагання стала команда 6 курсу «Діти Гіппократа». Хлопці проявили ерудованість в усіх питаннях і гідно обіграли суперників.
910

Кожен учасник з цієї команди отримав в подарунок справжній набір переможця – це добірка найактуальнішої педіатричної літератури: журнал «Здоров'я дитини», журнал «Актуальна Інфектологія», книга «Схема історії хвороби», книга «Післявакцинальний імунітет», книга «Харчування здорової і хворої дитини першого року життя», а також книга «Ранній період туберкульозної інфекції у дітей».
1112

Кафедра педіатрії дбайливо потурбувалася і про вболівальників. Приємною несподіванкою для них виявилося заохочення найактивніших гравців цінними призами.
1314

Цей прекрасний день, наповнений наукою і радістю, закінчився дружньою фотосесією.