Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Інтеграційний проект для медичних сестер триває!

P71103-171713Шановні студенти! Нагадуємо, що унікальний проект з партнерами Університету об'єднанням клінік «Ернст фон Бергманн Потсдам» (далі – КЕvB) триває!

Мережа «Ернст фон Бергманн Потсдам» – це медичні заклади, які є одними з найкращих в регіоні-метрополії Берлін/Брандербург. До складу концерну «Ернст фор Бергманн» входять 29 клінік і відділень з понад 1700 ліжко-місцями і 3000 штатними працівниками в містах Потсдам, Бад Бельціг і Форст (Лаузиц).

Метою проекту є реалізація цілей в області підготовки медичних фахівців, а також стажування студентів – медиків та лікарів-інтернів, що дозволить їм поглибити та вдосконалити теоретичні знання, набуті протягом навчання в Університеті, а також подумати про своє працевлаштування в майбутньому в Німеччині.

Важливою частиною співробітництва на території України є Інтеграційний проект для медичних сестер, який полягає в залучення випускників медичних коледжів та медичних сестер із досвідом роботи на кваліфіковану роботу до мережі клінік  «Ернст фон Бергманн Потсдам». Вже зараз КЕvВ готові взяти на навчання із подальшим працевлаштуванням 50 осіб.

Деталі проекту, етапи його перебігу, умови участі та контакти дивіться нижче.

germany2018