Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Грант від ММ “Добробут” знайшов свого володаря!

Хочемо поділитися з вами гарною новиною.

Випускниця Київського медичного університету #kyivmedicaluniversity Стецюк Ірина Богданівна отримала грант на навчання від ММ "Добробут". Вона стажується в хірургії клініки. Вітаємо переможницю!
Нагадуємо, що ви теж можете отримати грант на навчання від наших партнерів та скористатися унікальною пропозицією – інтернатурою на базі кращих приватних клінік Києва та Одеси! Деталі тут intern.kmu.edu.ua.

Вступ до інтернатури розпочато 01 липня та триватиме до 01 серпня. Ви можете подати заяву на вступ через сайт intern.kmu.edu.ua чи особисто приходьте з документами до ректорату, який розташований: м. Київ, вул. Льва Толстого, 9 (кабінет № 22).
Телефон для довідок  +38 044 288 03 27, 093 461 46 45.

Інтернатура в Euroderm
Інтернатура в Intо-Sana
Інтернатура в ММ "Добробут".