Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Запрошуємо Вас взяти участь у національному конгресі «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ — Україна»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у національному конгресі «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ — Україна».

Захід відбудеться 30-31 березня 2017 р. у м. Києві, вул. Госпітальна, 12, «Президент Готель».

Відкриття Конгресу: 30 березня 2017 р. о 9-00 год.

Реєстрація учасників — 30 березня 2017 р. о 8.00 год.

Національний конгрес «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ — Україна» відкриватиме Президент Київського медичного університету Поканевич Олександр Валерійович, вітальне слово проголошуватиме ректор проф. Івнєв Борис Борисович.

Секцію з сімейної медицини вестиме проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І. та завідувач кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини д.мед.н. Копчак О.О.; секцію з проблем акушерства та гінекології – завідувач кафедри акушерства та гінекології проф. Сенчук А.Я.

У Конгресі приймуть участь як доповідачі — наші пртнери в підготовці лікарів-спеціалістів з певного фаху, представники приватник клінік – д.мед.н., проф. Вінницька А.Б., к.мед.н., доцент Бачигіна О.В., Ханенко С.С. та ін.

Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ, які проводитимуться у 2017 році.

У роботі Конгресу візмуть участь вітчизняні лідери медичної думки, Головні позаштатні спеціалісти МОЗ України та міжнародні експерти, члени Європейської Академії Педіатрії та організації охорони здоров’я дітей у Центрально-Східній Європі, які презентують програмні доповіді з актуальних питань лікування та діагностики.

До участі в Конгресі на безкоштовній основі запрошуються співробітники кафедр, студенти, магістри, інтерни, аспіранти, клінічні ординатори та всі зацікавлені особи.

Учасники Конгресу отримають сертифікат, програму та інформаційні матеріали. Лікарі мають змогу отримати індивідуальні коди доступу до програм дистанційного навчання за фахом (детально на chil.com.ua).

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАПРОШЕННЯ