Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО МУЗЕЮ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ.

16 листопада 2016 року за ініціативи кафедри педіатрії була організована екскурсія для студентів до Національного музею медицини України.

Метою проведення цього заходу було нагадати історію медицини від стародавніх часів до сьогодення, побачити, як змінювалися методи лікування, які використовували інструменти та прилади лікарі того часу. Дуже яскравими були експозиції, що зображували певні історичні моменти, а саме: роботу хірургів, коли ще не застосовувались методи асептики та антисептики, роботу земського лікаря та лікарів під час воєнних років. Всі присутні із зацікавленням слухали екскурсоводів та ставили багато запитань. Екскурсію відвідали не тільки вітчизняні студенти, але й іноземні студенти VI курсу. Студентам дуже сподобалась екскурсія. Вона була організована не тільки з метою пізнавання, але й виховання особистості кожного.

Асистент кафедри педіатрії Сінгх О.О.