Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Екскурсія до приватних клінік – баз стажування майбутніх інтернів!

dobrobut23052018_1Київський медичний університет 17 травня 2018 року традиційно організував екскурсію для майбутніх інтернів в приватні медичні заклади міста Києва. В першій екскурсії в рамках Вступної кампанії 2018 року (будуть організовані додаткові екскурсії) взяли участь більше 30 випускників з ВМНЗ різних регіонів України (Вінниця, Запоріжжя, Суми, Київ). Майбутні лікарі мали змогу на власні очі переконатися в унікальних можливостях інтернатури на базі кращих приватних медичних клінік України («Інтосана», «Добробут», «Доктор Сем», «Євродерм», «Борис»).  Прекрасні фахівці, сучасне обладнання, реалізація принципів доказової медицини  та багато іншого полонили серця майбутніх лікарів. Вступники до інтернатури Київського медичного університету були дуже задоволені екскурсією та висловили бажання, не чекаючи закінчення навчання, уже зараз обрати базу стажування.

ПВНЗ «Київський медичний університет» щиро дякує керівникам клінік: Гуркіній Наталії Василівні, Анікєєвій Тетяні Володимирівні, Ковальовій Інні Сергіївні, Мантулі Аліні Олександрівні, Ращупкіну Андрію Олеговичу за співпрацю і доброзичливе відношення до лікарів – інтернів та запрошує випускників до навчання в інтернатурі на кращих клінічних базах з можливістю подальшого працевлаштування в приватних медичних закладах.

Детально про унікальну пропозицію «Інтернатура на базі кращих клінік Києва та Одеси» тут.

Дізнайся більше про нашу пропозицію intern@kmu.kmu.ua, 093 461 46 45