Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

Екскурсія до музею-садиби М.І. Пирогова (м. Вінниця)

0-02-04-3cc195640737b9772a4337b4ef2c44654b71c092b090ab286f6424d2bcb8adc3_27a722fc19 травня студенти (як іноземці, так і громадяни України) #kyivmedicaluniversity відвідали музей-садибу «Вишенька» ім. М.І. Пирогова у м. Вінниця на чолі із представниками кафедри соціально-гуманітарних дисциплін та деканату по роботі з міжнародними студентами.

Студентам випала чудова нагода більше дізнатися про життя та професійний шлях видатного науковця, хірурга та педагога Миколи Івановича Пирогова.

Також екскурсанти відвідали музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної того часу, яка знаходиться на території садиби та усипальню, де міститься саркофаг із забальзамованим тілом науковця.

Шляхом до Вінниці екскурсійна група заїхала до м. Бердичів, де відвідала старовинну церкву. Ця церква відома тим, що в ній вінчалися видатний письменник Оноре де Бальзака та Евеліна Ганська.

У самій Вінниці студенти відвідали відомий на всю Україну фонтан – це найбільший в Україні і в Європі плавучий фонтан. За оцінками експертів входить в десятку найкращих і видовищних фонтанів світу. Задля встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи по розчистці русла річки Південний Буг в обсязі 28000 м³ ґрунту.

Завдяки такій насиченій програмі всі повернулися до Києва в чудовому гуморі!