Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ДОВГООЧІКУВАНА РАДІСНА ПОДІЯ ДЛЯ УНІВЕРСИТЕТУ

8 листопада 2016 року відбулось складання ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок 3. Стоматологія» та «Крок 3. Загальна лікарська підготовка» лікарями-інтернами.

За результатами складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3. Стоматологія», лікарі-інтерни стоматологи Київського медичного університету посіли 2 місце серед 18 вищих навчальних закладів України і перевищили національний показник результатів складання (78%) на 3,3% — склавши ліцензійний інтегрований іспит із середнім показником 81,3%.

За результатами складання ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3. Загальна лікарська підготовка», лікарі-інтерни Київського медичного університету посіли 7 місце серед 18 вищих навчальних закладів України.
Це знаменна та гідна подія для нашого університету!

Шановні лікарі-інтерни, Київський медичний університет пишається ВАМИ! Дякуємо за плідну та результативну роботу!!!

Бажаємо досягти великих успіхів у подальшій роботі і впровадити у життя набуті в університеті знання!

Більш детально тут.