Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

DOCTOR SAM

DSC_0321Doctor Sam – це мережа багатопрофільних медичних центрів з аптеками, що надають кваліфіковану медичну допомогу для дорослих та дітей у відповідності до міжнародних стандартів якості в сфері медицини. На сьогоднішній день – це єдиний медичний заклад в Україні, котрий було відзначено Європейською медичною асоціацією міжнародною престижною нагородою "Best Medical Practice" (Німеччина) за участю представників галузі охорони здоров'я з усього світу.

Нашим баченням є забезпечення найвищого рівня якості медичної допомоги шляхом залучення провідних лікарів, використання інноваційних технологій та турботи про кожного пацієнта. Doctor Sam очолює професійна команда лікарів та керівників у сфері охорони здоров’я. Менеджмент поєднує в собі значний досвід управління медичними закладами у Сполучених Штатах Америки, успішну багаторічну практику у сфері приватної медицини в Україні, а також бездоганну репутацію лікарів – деякі з них пройшли стажування в таких країнах, як Франція, Австрія, Німеччина, Туреччина та Канада.

Згідно стратегічного плану розвитку Київського медичного університету підписано угоду з мережею Медичних центрів Doctor Sam щодо забезпечення якісної підготовки лікарів-інтернів за акредитованими спеціальностями в частині проходження заочного циклу інтернатури у відповідності із типовими навчальними планами і програмами відповідно до державних стандартів. На основі підписаного договору лікарі-інтерни КМУ мають можливість пройти заочний цикл навчання на базі стажування в інтернатурі за такими спеціальностями: акушерство та гінекологія, педіатрія, терапія, загальна практика – сімейна медицина.