Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

До уваги абітурієнтів! Рейтингові списки абітурієнтів, які вступають на основі ПЗСО.

Шановні абітурієнти! До вашої уваги рейтингові списки абітурієнтів 2018 року вступу!

Рейтинговий список вступників, які допущені до участі у конкурсі на вступ до ПВНЗ "КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" на основі ПЗСО за спеціальністю 221 "Стоматологія"
Список тут

Рейтинговий список вступників, які допущені до участі у конкурсі на вступ до ПВНЗ "КИЇВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ" на основі ПЗСО за спеціальністю 222 "Медицина"
Список тут