Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

День відкритих дверей в КМУ

Шановні абітурієнти! Запрошуємо на День відкритих дверей-останній в цій Вступній кампанії. Ви зможете поставити будь-які питання відповідальному секретарю приймальної комісії щодо вступу в 2018 році!
Адреса: м. Київ, вул. Антона Цедіка (Ежена Потьє), 7, 22 червня, 16:00. Стоматологічний факультет Київського медичного університету.

Ви дізнаєтеся про умови вступу та отримаєте відповіді на всі ваші питання щодо перебігу Вступної кампанії-2018!

Видатному філософу, лікарю, генію всіх часів належить вислів "Медицина-найблагородніше з усіх мистецтв"! Приходьте до нас та отримайте свій шанс оволодіти цією шляхетною професією!

Контакти приймальної комісії: admission@kmu.edu.ua
068 854 40 31, 050 337 81 01, сайт kmu.edu.ua.

Підписуйтесь на наші сторінки на Facebook та Instagram та будьте у курсі подій.
Дякуємо за увагу та до зустрічі!

do22062018