Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

День відкритих дверей у Харківській філії 13 травня 2018 р.

З метою охоплення інших регіонів України, абітурієнти яких хочуть навчатися в Київському медичному університеті, із радістю повідомляємо, що у вас з’явилася така можливість – в лютому 2018 року відчинила двері наша філія "Харківський інститут медицини та біомедичних наук" – сучасний європейський медичний вуз!

Щоб познайомитися ближче із вузом, всі абітурієнти регіону зможуть відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 13 травня о 12:00 за адресою: м. Харків, вул. Садова, 11.

Запрошуємо! Приходьте та дізнайтеся всю інформацію про правила прийому 2018 року та про перебіг Вступної кампанії в 2018 року.

Обирайте Київський медичний університет #kyivmedicaluniversity та пам'ятайте, що медицина – найблагородніше з усіх мистецтв!

Dod13052018