Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

ароматерапія

aroma

КУРСИ ІНФОРМАЦІЇ ТА СТАЖУВАННЯ ПО АРОМАТЕРАПІЇ

Ароматерапія – лікування хвороб ароматичними речовинами рослин, а саме ефірними оліями, є галуззю фітотерапії. Ароматерапія в Україні належить до альтернативної або нетрадиційної медицини. В останні роки ароматерапія виділилася в самостійну галузь терапії та в більшості країн світу є традиційною, офіціальною.
У клінічній медицині ароматерапія може бути використана для лікування і особливо для профілактики багатьох хвороб. Серед переваг виділені насамперед така висока ефективність ароматерапії, можливість застосування не тільки в стаціонарах, та й в амбулаторних умовах., а також на дому, для профілактики та лікування багатьох хвороб та зняття симптомів, які їм передують. Легкість та доступність методів ароматерапії дозволяють використовувати її як для дорослих, так і для дітей.
Курс інформації та стажування розрахований не тільки для лікарів (провізорів), а і на осіб, які не мають медичної освіти, але практикують в своїй медичній практиці ароматерапію.
Базовий модуль 36 годин (первинний курс) передбачається обов'язковим для тих, хто не має практичних навичок цим методом, а 12 годинний базовий модуль для осіб, які мають стаж роботи від 3-5 років.
Навчання на курсах інформації та стажування з ароматерапії може здійснювати як за очною так і за очно-заочною або дистанційною формою навчання.
Перелік модулів:

Базовий модуль №1 (36 годин — первинний курс) — «Основи аромотерапії»
Базовий модуль №2 (12 годин — для фахівців з стажем роботи 3-5 років) —«Основи аромотерапії»

Модулі:
1. Аромотерапія у стоматології — 36 год.
2. Аромотерапія у гастроентерології — 36 год.
3. Аромотерапія при захворюваннях нирок, сечостатевої системи та органів дихання — 36 год.
4. Аромотерапія при захворюваннях серцево-судинної системи та хворобах з неврологічною симптоматикою-36 год.
5. Аромотерапія при порушеннях опорно-рухового апарату та шкірних хворобах — 36 год.

Докладніше інформація та запис за телефоном: (044) 234-25-84, 288-03-29