Акредитаційна експертна комісія зі спеціальності “Лікувальна справа” продовжує свою роботу

12 червня в ПВНЗ «Київський медичний університет» продовжилися акредитаційні експертизи. Акредитаційна експертна комісія зі спеціальності «Лікувальна справа», яку очолює: Ліхачов В.К., завідувач кафедри акушерства та гінекології № 2 Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава), д. мед.н., проф.; члени комісії: Корда І.В., доц. кафедри акушерства та гінекології № 2 Тернопільського державного медичного університету, к. мед.н.; Мелеховець О.К., доцент кафедри сімейної медицини Сумського державного університету, к. мед. н.

Комісія була присутня на проведенні комплексної контрольної роботи у студентів 6-го курсу медичного факультету. Також комісія відвідала кафедру хірургічних хвороб № 1 під керівництвом проф., д.мед.н. Скиби В.В.

Київський медичний університет радо вітає в своїх стінах шановних колег та бажає плідної праці!

Нагадуємо, що 11 червня розпочалися акредитаційні експертизи. Експертизи відбуватимуться на виконання Наказу міністерства освіти і науки України від 29.05.2019 року № 742-Л 11 «Про проведення акредитаційних експертиз у Приватному вищому навчальному закладі «Київський медичний університет», яку буде проведено відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 09.08.2001 року №978 «Про затвердження положення «Про акредитацію вищих професійних закладів із спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах».

[slideshow_deploy id=’7575’]

13.06.2019
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024