Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

4 вересня 2017 року відбудеться урочиста церемонія присвоєння звання «Почесний професор ПВНЗ «Київський медичний університет» професору гомеопатичної медицини Джорджу Вітулкасу.

george-vithoulkas4 вересня 2017 року відбудеться урочиста церемонія присвоєння почесного звання «Почесний професор ПВНЗ «Київський медичний університет» професору гомеопатичної медицини Джорджу Вітулкасу за високу педагогічну майстерність, глибокі професійні знання в навчально-методичної, наукової та лікувальної роботи та досягнення в розвитку медицини.

Урочистий захід пройде 4 вересня 2017 року в 18.00. в Міжнародній академії класичної гомеопатії (Греція, острів Алоніссос) в день відкриття мастер-класу Джорджа Вітулкаса.

Джордж Вітулкас є лауреатом Альтернативної Нобелівської премії, удостоєний Золотою Медаллю Угорської Республіки, нагороджений Міністром охорони здоров'я Індії Золотою медаллю, удостоєний Почесною нагородою Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика і має цілий ряд звань і різних нагород за внесок і досягнення в галузі медицини

Тісна співпраця між Міжнародною академією класичної гомеопатії та ПВНЗ «Київський медичний університет» триває близько 5 років. Починаючи з 2016 року,  «Київський медичний університет» проводить курс післядипломного навчання «E-learning курс Міжнародної академії класичної гомеопатії», який базується виключно на лекційному матеріалі та практичному досвіді професора Джорджа Вітулкаса.