Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

25 жовтня 2016 р. рішенням Вченої ради Київського медичного університету проф. Джорджу Вітулкасу (Греція) присвоєно звання почесного професора!

DVitulkas25 жовтня 2016 р. рішенням Вченої ради Київського медичного університету проф. Джорджу Вітулкасу (Греція) присвоєно  звання почесного  професора!

Джордж Вітулкас (народ. 25 липня 1932 г. в м. Афіни, Греція) є Почесним професором Егейського університету (Греція), Почесним професором Академії медичних наук (Росія), Професором Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (Україна), почесним професором Бакського медичного університету (2001-2004), Почесним доктором університету медицини і фармацевтики «Др. Віктор Бабеш» (Румунія), Почесним доктором Університету медицини і фармацевтики «Юліу Хатігану» (Румунія), почесним професором Інституту удосконалення лікарів Міністерства охорони здоров'я Республіки Чувашія.

Міжнародні нагороди: 1996 р. — Right Livelihood Award (відома як Альтернативна Нобелівська Премія) … «за видатний внесок у відродження гомеопатичного знання і за підготовку гомеопатів найвищого рівня»; 2000 р. — Золота медаль Угорської республіки за працю в області гомеопатичної медицини; 2000 р. — Золота медаль гомеопата тисячоліття Міністерства охорони здоров'я Індії; 2012 р. — Почесна нагорода Національної Медичної Академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (Україна).

Професор Вітулкас є автором великої кількості статей і 15 книг, перекладених на 33 мови, а також експертним оглядачем в наукових періодичних виданнях: Medical Science Monitor, Homeopathy, British Medical Journal.

В авторитетній Papyros Larousse-Britannica Джордж Вітулкас описаний як "провідний гомеопат, один з найвідоміших реформаторів гомеопатії в 20-м столітті, людина, яка запровадила в гомеопатію нові науково обґрунтовані ідеї". Також його ім'я згадується на сторінках веб-сайту Better World Heroes, серед приблизно тисячі великих діячів, чиї праці надали світовий вплив або допомогли людству.

У 1995 р. проф. Джордж Вітулкас заснував Міжнародну Академію класичної гомеопатії на острові Алоніссос (Греція), в якій він передає знання і досвід, набуті за 40 років роботи, і викладає сучасні теорії щодо рівнів здоров'я. 15000 лікарів і практикуючих гомеопатів з 62 країн пройшли навчання в Академії. Освітня програма Академії  впроваджена в наступних університетах: Російський науковий центр медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров'я Росії; Інститут удосконалення лікарів Міністерства охорони здоров'я Чуваської республіки (Росія); Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика (Україна); Егейський Університет Греції; Кафедра неврології Університету Медицини та Фармацевтики «Юліу Хатігану» (Румунія); Інститут фітотерапії і акупунктури в м. Фенікс (США). З 2010 р. Міжнародна академія класичної гомеопатії запустила програму електронного навчання з класичної гомеопатії (E-Learning Program in Classical Homeopathy). Дана програма є академічною он-лайн програмою, що базується на вищих освітніх стандартах відповідно до принципів Самуїла Ганемана.

28 квітня 2016 р. програма затверджена на засіданні Вченої Ради Університету як навчальна програма для післядипломного освіти лікарів різних спеціальностей по класичної гомеопатії. Координатор програми Козименко Т.Н. — доцент кафедри фітотерапії, гомеопатії та біоенергоінформаційної медицини КМУ — є викладачем Міжнародної Академії класичної гомеопатії Вітулкаса з 2011 р. Деякі теоретичні поняття, введені в гомеопатію Джорджем Вітулкаса (рівні здоров'я людини, рівня функціонування організму і ін.) викладаються студентам та лікарям на курсах спеціалізації з народної і нетрадиційної медицини.