Лікарями не народжуються - ними стають в КМУ! | NO ONE IS BORN A DOCTOR! BECOME ONE AT KMU!

14 грудня Студентська рада відвідала Дарницьку РДА.

IMG-9c7b5cc71a7de0316bd1815c787d0b47-V14 грудня Студентська рада відвідала Дарницьку РДА, а саме форум  «Уроки української державності: від витоків до сьогодення». На цьому форумі відбулась зустріч лідерів студентського самоврядування з керівництвом Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та з переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець 2016 року» Калашником Миколою Володимировичем. Під час зустрічі обговорювали можливу співпрацю Київського медичного університету безпосередньо з Дарницькою РДА, а саме як можна втілювати в життя проекти студентів, як створити студентську раду при Дарницькій адміністрації, займатись науково-практичною роботою, зміцнювати країну. ДРДА привітно всіх запросила до парку «Київська Русь». Завдяки цьому форуму студенти отримали нові знання щодо витоків нашої історії та зрозуміли, що саме вонии є творцями не лише майбутнього, а й сьогодення,  і саме вони зможуть змінити життя на краще вже сьогодні. Київський медичний університет вдячний за надану можливість ДРДА та сподівається на майбутню співпрацю.